Stedentrip in het hart van Athene | Met zwembad op dak

Stedentrip in het hart van Athene | Met zwembad op dak

Het Dorian Inn hotel ligt in het hart van Athene omgeven door veel bezienswaardigheden die wandelend te bereiken zijn. Veel winkels en restaurant in een straal van 200 meter. Ook kun je in het hotel genieten van een heerlijke maaltijd met een prachtig uitzicht. Het hotel heeft namelijk een dakterras waar je uitzicht hebt over de hele stad. Ohja, er is ook een zwembad op dak aanwezig… Geniet van de zon op ligbedden na een lange wandeling door deze prachtige Stad!
vakantie dorian inn
Van: Schiphol
Boekingskosten: Geen
Vertrekdatum: 7 June 2020
Sterren: 3
Beoordeling: 7,4 uit 200+ beoordelingen
Verzorging: Logies + ontbijt

Het hotel heeft in totaal 146 kamers, een restaurant, bar en café, zonneterras (op dak) en een bar bij het zwembad. Op ongeveer 50 meter afstand is er een metrostation waar je gemakkelijk verder weg kan reizen om bezienswaardigheden te spotten! Bekijk de aanbieding voor meer gedetailleerde informatie.

Zo ziet de vakantie eruit (p.p.)

Stedentrip in het hart van Athene | Met zwembad op dak 1

Informatie

Prijs vanaf €355,- p.p

7 dagen

Bekijk de aanbieding voor gedetailleerde informatie en meerdere reisdata. Let op; prijzen kunnen veranderen en beschikbaarheid kan beperkt zijn.

Deel met vrienden

Meer interessante aanbiedingen